به نام خدا

همه با هم ،10 صبح جمعه1/3/1388، دادسرای اوین

        احتراما" و با سلام  ، بدینوسیله باطلاع کلیه اعضای محترم انجمن و شاکیان گرامی پرونده میرساند :

پیرو دیدار روز پنجشنبه جمعی از شاکیان با دادستان محترم تهران – آقای سعید مرتضوی ، ایشان آمادگی خودرا برای حضور درروز جمعه 1/3/88 در دادسرای اوین و سخنرانی و دیدار رو در رو با شاکیان اعلام نموده اند. 

انجمن نگین غرب با توجه به گذشت حدود یکماه از طرح مورخ 12/11/87 دادستانی ، آمادگی پاسخگوئی این مقام بلندپایه قضائی در خصوص موانع تحقق وعده های داده شده ، و اعلام برنامه زمان بندی شده ایشان برای استیفای سریع و عادلانه حقوق پایمال شده هزاران پیش خریداربلاتکلیف پرونده را به فال نیک گرفته است . لیکن این انجمن درعین حال ، انتظار آنرا داشته و دارد که این دیدار بلحاظ تردد دائمی شبانه روزی متهمان و مجرمان و بروز صحنه های زشت و ناهنجار در حضور نوامیس اعضاء ، در محیطی سالم تر و امن تر برگزار میشد که ظاهرا" مشکلات موجود بحدی بوده که مانع از تحقق این وعده کوچک نیز گردیده است .

علی الیحال ، انجمن نگین غرب صرفا" بلحاظ حساسیت شرایط حاکم بر این پرونده بزرگ و ملی و اهمیت موضوع ، بدینوسیله از کلیه اعضای خود و عموم شاکیان پروزه نگین غرب دعوت بعمل می آورد تا از ساعت 10 صبح روز جمعه مورخ 1/3/1388 حضور آگاهانه و منسجم و گسترده خود درصحنه را (استثنائا" این هفته) درمحل دادسرای جنب زندان اوین به نمایش بگذارند.

 امید است با استماع گزارش آخرین گردش کار پرونده اززبان دادستان تهران، شاکیان نیز بتوانند نگرانیها و دغدغه های خودرا مستقیما" به این مقام بلند پایه قضائی انتقال داده و انشاء ا... تسریعی در روند فرسایشی پرونده حاصل گردد.

مکان : اتوبان چمران - شمال ( یا اتوبان یادگار امام – شمال ) / اوین / دادسرای عمومی و انقلاب تهران(جنب زندان اوین)

زمان: ساعت 10صبح  - روز جمعه مورخ 1 / 3 / 1388

نوشته شده در تاریخ جمعه 1 خرداد 1388    | توسط: وبلاگ نگین غرب    |    |