به نام خدا

موافقت رئیس جمهور با وام موسسه توسعه

  طبق اطلاعات موثق ، دکتر محمود احمدی نژاد طی دستوری کتبی خطاب به آقای دکتربهمنی – رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، موافقت خودرا با تخصیص اعتبارلازم جهت حل مشکل پیش خریداران پروژه نگین غرب اعلام نمود.

  رئیس جمهور دریادداشت خود درهامش نامه درخواست مربوطه ازرئیس بانک مرکزی خواسته است که: 

 

جناب آقای بهمنی
رییس کل محترم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران


سلام علیکم

نامه شماره 139639 مورخ 18/3/88 دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران در خصوص انبوه سازان شفق ، شقایق و پروژه نگین غرب به استحضار ریاست محترم جمهوری رسید ، پی نوشت فرمودند :

" بسمه تعالی
جناب آقای دکتر بهمنی

می دانید که مردم مال باخته جزء زحمت کش ترین مردم و پاک و بی آلایشند که برای تهیه یک سر پناه تمام هستی مالی خود را به صحنه آورده اند و متاسفانه گرفتار از خدا بی خبران شده و دچار مشکلات عدیده شده اند . لازم است به فوریت تدبیری بیاندیشید و کاری کنید که مشکل هر چه سریعتر حل شود . می توانید از طریق موسسات مالی و پولی خصوصی و در صورت نیاز بانک ها و موسسات دولتی کمک کنید ."

                                                                          

                                                                              عبدالرضا شیخ الاسلامی


رونوشت : جناب آقای مرتضوی - دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران

 


طبق اطلاعات واصله  نامه مزبور حدودساعت 2 بعدازظهر امروز شنبه 13تیرماه 1388 ازدفتردادستانی تهران به دادسرای اوین ارسال و رونوشتی از آن نیز به موسسه اعتباری توسعه ابلاغ و واصل گردیده است. 

 وبلاگ نگین غرب ضمن تبریک این گام بزرگ به عموم اعضاء ، ازمقامات محترم قضائی انتظاردارد با پرداخت هرچه سریعترمطالبات شاکیان مظلوم وبلاتکلیف پرونده ، براین رنج دیرینه هزاران خانواده مستاصل نقطه پایانی جدی بگذارند. بدیهی است به محض دریافت متن کامل دستور دکترمحموداحمدی نژاد و یا تصویرنامه مزبور ویا اطلاعاتی تازه ، آنها را درمعرض دید اعضای محترم قرارخواهیم داد.  

نوشته شده در تاریخ شنبه 13 تیر 1388    | توسط: وبلاگ نگین غرب    | طبقه بندی: خبر ویزه،     |
نظرات()